PEPE TRUCK » Naše nabídka » Úklid lesa, štěpkování

Úklid lesů, zpracování lesního odpadu a štěpkování

NEW HOLLAND

Společnost ,,PEPE TRUCK,, je zpracovatelem lesního odpadu po mýtních těžbách, probírkách, po likvidaci kalamit. Takto vzniká dřevní biomasa – vysoce ekologické a energetické palivo, které se dále prodává elektrárenským a teplárenským společnostem.

NEW HOLLAND (na obrázku) nabízí neomezenou možnost drcení dřevního materiálu. Skládá se z drtiče NEW HOLLAND s hydraulickou rukou. Je schopen zpracovat veškerou dřevní hmotu dle parametrů.
MÁTE DOTAZY, NEBO CHCETE POSLAT POPTÁVKU K NACENĚNÍ?Štěpkování a drcení

Pro likvidaci dřevního odpadu po mýtních těžbách, probírkách, po likvidaci kalamit nabízíme služby štěpkování a drcení. Štěpkovat se dají také větvě z průklestu stromů, keřů a živých plotů, a také části kmenů téměř jakéhokoli průměru. Štěpkování se provádí strojově speciálními rotačními drtiči, které nabízejí široké využití jak v městské zeleni tak v těžbě dřeva.


"Co je Štěpka?"
Štěpky, nejčastěji dřevní štěpka vzniká jako odpad při zpracování dřeva či cíleným drcením dřevních částí. Řadí se k tuhé biomase, sloužící jako palivo na topení v kamnech nebo krbu, používá se při mulčování nebo do kompostu. Dřevní štěpka je štěpené kusové dřevo pro lepší skladování, menší obsah vody a po spálení méně popelu. Je velká 2,5 až 5 cm. někdy se lisuje do pelet či briket pro lepší zpracovatelnost.
MÁTE DOTAZY, NEBO CHCETE POSLAT POPTÁVKU K NACENĚNÍ?Prodej tuhých paliv

Nabídka prodeje tuhých paliv

uhlí, koks, brikety, dřevo
Služby pro dopravce

Spolehlivé služby pro dopravce

kompletně zajistíme nabídku servisních služeb
Rodinné domy na klíč


PEPE TRUCK s.r.o.
Libčeves, Židovická 125, PSČ 439 26

copyright (c) PEPE TRUCK ; 2012
webdesign | BPAS.CZ